Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dwornia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Górzno

Górzno(Dwornia + 17 km)

843 525 zł11 247 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks ośmiu działek budowlanych położonych w malowniczej części Górzna zaledwie 10 km od Garwolina i niespełna godzinę drogi od Warszawy trasą ekspresową S17.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Wola Wodyńska

Wola Wodyńska(Dwornia + 24 km)

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o numerze 341 położoną w Woli Wodyńskiej gmina Wodynie. Działka objęta prawomocną decyzją o warunkach zabudowy (wz) na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Łomnica

Łomnica(Dwornia + 7 km)

250 000 zł24 700 m² 10,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 2,47 ha | Łomnica, gm. Żelechów, pow. garwoliński, woj. mazowieckie W swojej ofercie posiadamy wyjątkową działkę budowlano-rolną o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3000m2 w Reducinie, wymiary ok. 38m szerokości na 79m długości. Działka objęta mpzp jako działka siedliskowa. Może ją nabyć rolnik posiadający gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wola Mysłowska(Dwornia + 3 km)

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 140 mkw. w centrum Woli Mysłowskiej położony na działce o pow. ok 1300 mkw. Teren częściowo ogrodzony do zagospodarowania w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Latowicz

Latowicz(Dwornia + 25 km)

124 899 zł1 581 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki nad rzeczką Stawek, gm. Latowicz Szukasz swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Marzysz o ciszy, zapachu lasu i porannym śpiewie ptaków? Te działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kościelna

Stoczek Łukowski(Dwornia + 16 km)

323 000 zł3 230 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Stoczku Łukowskim 0,3231 ha Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,3231 ha, położoną w Stoczku Łukowskim. Działka jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Olszyc Szlachecki

Olszyc Szlachecki(Dwornia + 25 km)

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wykończony w standardzie premium, gotowy do wprowadzenia dom znajduje się w Olszycu Szlacheckim. Budynek mający ok. 170m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 800m2 w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Stoczek Łukowski(Dwornia + 16 km)

50 000 zł958 m² 52,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w miejscowości Stoczek Łukowski. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa ze stacją wodomierzową. Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dwornia

Dwornia,lubelskie

700 000 zł155 m² 4 509,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:31 387 m²

Oferuję Państwu siedlisko z dwoma domami oraz dwoma stawami, usytuowane w odległości zaledwie ok.6km od Żelechowa. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku w cichej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij